VN:F [1.9.21_1169]
Ваша оценка:

У Києві помер чоловік співачки Тіни Кароль Євген Огір.

Про це стало відомо ТСН.Особливе.

Кілька днів тому співачка привезла чоловіка додому з Німеччини – лікарі сказали, що вони більше не можуть нічим йому допомогти. У Огіра був рак шлунку.

На офіційному сайті співачки зараз фон у вигляді аркушу з зошиту у клітинку. Вгорі напис «Помню», написаний ніби червоною помадою, та відбиток від поцілунку. Грає пісня Кароль з такою ж назвою «Помню». Наприкінці 2012 року в інтерв’ю Каті Осадчій Тіна Кароль зізналась, що рік був важким для неї через важку хворобу чоловіка. Співачка тоді розповіла, що ситуація була настільки серйозною, що лікарі не давали жодних гарантій і одужання чоловіка стало справжнім чудом.

Нагадаємо, що Тіна Кароль стала дружиною Огіра в січні 2008 року, а в листопаді у них народився син Веніамін. Познайомилася вони, коли Тіна прийшла до Євгена як до продюсера. Євген згадував, що Тіна була у дуже незвичайному костюмі і відразу запала йому в душу. В інтерв’ю вони неодноразово згадували про сімейне щастя, будували плани на життя. Останні роки Огір був продюсером Тіни Кароль, до роботи з нею він працював на каналі «М1″, зокрема в проекті «Твій формат».

VN:F [1.9.21_1169]
Ваша оценка:
Рейтинг: 4.2 c 5 (5 голосов всего) Пішов з життя відомий продюсер Євген Огір

Другие статьи: